- תחומי הפעילות -

מדיקל סוכנות לביטוח

ביטוחי בריאות

תחום הבריאות במדינת ישראל עבר מספר תהפוכות במרוצת השנים. בשנת 1995 החליטה מדינת ישראל לחוקק את חוק "ביטוח בריאות ממלכתי". במסרת חוק זה הוחלט לבנות סל שירותי בריאות אחיד אותו יקבלו כלל תושבי המדינה כל אחד בקופת החולים אליה הוא משתייך. למעשה השירותים הרפואיים  אותם אנו מקבלים היום במסגרת קופות החולים ניתנים לנו מתוקף חוק זה.

סל הבריאות בנוי מתקציב מוגבל (הבנוי ממס בריאות ותקציב הממשלה) המשתנה מעת לעת. לדאבוננו אנו פוגשים המון מקרים של מבוגרים וילדים  שנזקקים לטיפול רפואי  שאינו במסגרת סל הבריאות. ביטוח הבריאות הפרטי מעניק לך ולמשפחתך הגנה מפני הליכים רפואיים שאינם כלולים במסגרת סל הבריאות. הליכים אלה יכולים להיות יקרים מאוד ולהוות נטל כלכלי שמשפחה אינה יכולה לשאת.  

                               

להלן עקרי הכיסוי של ביטוח הבריאות:  

- ניתוחים ומחליפי ניתוח בארץ ובחו״ל

- תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות

- השתלות וטיפולים מיוחדים בחו״ל

- שירותים אמבולטורים וטכנולוגיות מתקדמות

- אבחון רפואי מהיר, ועוד.

ביטוחי חיים ואובדן כושר עבודה

אנו מאחלים לנו ולקרובינו בריאות ורפואה שלימה ואריכות ימים עד 120 שנה. לצערנו ישנם מקרים טראגיים שבהם אחד מההורים הולך לעולמו בטרם עת, מכל סיבה שהיא, ובנסיבות טראגיות כאלו, ביטוח החיים מבטיח את עתידם הכלכלי, של ילדינו וקרובינו על כל צרה שלא תבוא.

הפיצוי הכספי שפוליסת ביטוח החיים מעניקה לאחר האובדן, מאפשר למשפחה להמשיך ולנהל את חייהם ברמה הכלכלית - לגדל את הילדים ולנהל משק בית תקין, ובעצם עוזר להתגבר על הקושי בהכנסת משכורת של הורה אחד בלבד.

רמת החיים של משפחה עלולה להיפגע במקרה שבו אחד ממפרנסיה יאבד את יכולתו לצאת לעבודה ולהתפרנס בכבוד בעקבות תאונה או מחלה. על מנת לשמור על המשכיות ועל ביטחון כלכלי החשובים לכל בית אב, מומלץ להיערך למצב כזה מבעוד מועד.

פוליסת אובדן כושר עבודה (א.כ.ע) מעניקה למבוטח את הסכומים הדרושים כדי לשמור על יציבותה וחוסנה הכלכלי של המשפחה גם בזמנים קשים.

פוליסות פיננסים וחסכון

חיסכון פרטי לטווח ארוך או בינוני מעניק לשכירים או לעצמאים, מכשיר נהדר להשקעה פיננסית לכסף פנוי.

כיום קיימות מספר אלטרנטיבות למשקיעים אשר ברשותם סכום פנוי של למעלה מ-₪300,000.

הבולטת בהם היא אפיק ההשקעה בקופות חיסכון ותיק מנוהל בחברות הביטוח או בתי ההשקעות.

ישנם מספר מסלולים ואפיקים שאליהם ניתן להצטרף, כך שאפיק זה נותן פתרון למשקיעים הסולידים יותר וגם לאלה שפחות.

ביטוחי מנהלים וקרנות פנסיה

לכולנו יוצא לחשוב על היום שאחרי הפרישה מהעבודה, בעידן של היום ותוכלת החיים העולה חשוב לשמור גם בגיל הפרישה על אותה רמת החיים שהיינו מורגלים אליה,לכן  כדאי מאוד לנתחיל ולהפריש כבר מגיל צעיר כספים לקרן פנסיה או ביטוח מנהלים.

בנוסף קרנות הפנסיה וביטוחי המנהלים מבטיחים לך או לשאיריך/יורשייך הכנסה חודשית/חד פעמית  במקרה של פרישה, נכות, או מוות.

ביטוחי רכב

כלי רכב הינו חלק מרכזי ומשמעותי בנכסים ובהתחייבויות של משק בית.

כל נהג חשוף לסיכון כלכלי במקרה של תאונה או גניבת הרכב. ביטוח מקיף/צד ג מעניק לך שקט נפשי מפני מקרה של גניבה או פגיעה ברכבך, מטרת הביטוח היא להעניק לך ולמשפחתך שקט כלכלי ונפשי באמצעות הפחתת הסיכון הכלכלי הנובע מפגיעה או גניבת רכבך

ביטוחי משכנתא ודירה

ביטוח דירה מעניק לך שקט נפשי על נזק לדירתך ותכולתה, שהם לרוב רכושך היקר ביותר. מטרת הביטוח היא להעניק לך ולמשפחתך שקט כלכלי ונפשי באמצעות הפחתת הסיכון הכלכלי הנובע מפני נזק למבנה, לתכולה,לרכוש ו/או נזקי גוף.